مرکز تخصصی کاشت مو آذین

_

مرکز تخصصی کاشت مو آذین

کلینیک تخصصی آذین با تجربه 1600 کاشت مو و ابرو در دو سال اخیر و ارائه خدمات با کیفیت و ماندگار، موفق به جلب رضایت مراجعین خود شده است. این مرکز تخصصی پوست و مو که تحت نظارت و مجوز وزارت بهداشت و درمان فعالیت دارد، در کادر درمانی خود از پزشکان فوق تخصص و بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا بهره می برد. کاشت مو در کلینیک آذین بصورت کاملا حرفه ای و با متدهای موثر FUE و FUT و یا ترکیب این دو روش برای نتیجه بهتر،انجام می شود. کلینیک کاشت مو آذین حمایت و مراقبت پزشکی را حق مسلم مراجعین خود می داند و فالوآپ را تا زمان بهبود کامل ادامه می دهد. کلینیک آذین برای یک تجربه دلنشین و ماندگار از کاشت مو، در کنار شماست و مناسب ترین راه های درمانی را به شما پیشنهاد می کند.

_
  • کاشت مو
  • کاشت ابرو
  • کاشت ریش
  • کاشت مو تضمینی
مرکز تخصصی کاشت مو آذین
کاشت مو درمان دائمی طاسی و کم پشتی
_

کاشت مو و درمان دائمی طاسی و کم پشتی

ریزش مو و یا طاسی در ظاهر افراد تاثیر چشمگیری دارد که برای برخی افراد خارج از تحمل است و به همین دلیل به فکر پیدا کردن راهی برای رهایی از این احساسات منفی و برگشت دوباره زیباییشان هستند. کاشت مو روشی است برای بازگرداندن موهای از دست رفته است البته این روش بهترین و یا تنها راه برگشت موهای از دست رفت، نیست اما یکی از مناسب ترین راه های پیشنهادی ست. در صورتی که در سن و زمان مناسبی اقدام کنید می توان کاشت مو در قسمت‌ های مختلف مثل موی سر، ابرو و ریش می‌توان انجام داد. اگر عمل کاشت مو به درستی انجام شود، موهای کاشته شده به طور طبیعی و خوش فرم رشد می کنند. موهای کاشته شده کاملا طبیعی و دائمی می باشند، به راحتی می توانید آن ها را حالت دهید ، سشوار بکشید و استخر بروید.

_

خدمات تخصصی کاشت مو آذین

کاشت مو

 اگر از ریزش مو و کاهش تراکم موهای سرتان رنج می برید، می توانید از مشاوره صادقانه و اصولی پزشکان متخصص کلینیک آذین کمک بگیرید و در صورت پیشنهاد پزشکان برای کاشت مو به روش های FUT  و FIT و یا از ترکیب این دو روش برای درمان کمک بگیرید. در این مرکز جدیدترین روش های کاشت مو با دقت زیاد و تراکم بالا و با دستگاه‌ های میکروسکوپی انجام می شود که می تواند برای طاسی در آقایان و برخی الگوهای زنانه کاربرد داشته باشد. هر کدام از این روش ها، مزایا و معایبی دارند اما در نهایت، با توصیه پزشکان با تجربه می توانید روشی مناسب با شرایط جسمی تان انتخاب کنید.

کاشت مو
کاشت ابرو

کاشت ابرو

 ممکن است موی ابرو مانند موی سر دچار ریزش شود. برای کاشت ابرو نیز می توان از همان روش های کاشت مو استفاده کرد البته این کاشت باید با دقت بیشتری انجام شود و جهت رویش موی ابرو را درست انتخاب کرد که به تخصص و تجربه کافی تکنیسین بستگی دارد. زاویه قرارگیری ابرو نیز بسیار اهمیت دارد تا رشد فولیکول آن به صورت زاویه دار باشد تا مو بر روی صورت بخوابد. اگر در کاشت ابرو این دو مورد بخوبی رعایت شود می توانید از داشتن ابروهای پر و طبیعی لذت ببرید. فراموش نکنید که در انتخاب طرح انتخابی برای کاشت ابرو، دقت کافی داشته باشید تا بیشترین رضایت را برایتان به ارمغان آورد.

کاشت ریش

برخی آقایان از کم پشتی ریش و سبیل خود که ممکن است به دلایل ژنتیکی و یا هر دلیل دیگری باشد، ناراضی هستند و  این کم پشتی و یا طاسی را نمی پذیرند و به دنبال راه حلی دائمی برای رفع این مشکل هستند. در کاشت ریش نیز مانند کاشت ابرو باید زاویه خواب، تراکم مناسب و حالت رویش طبیعی موها در نظر گرفته شود تا نتیجه کاشت، دلخواه و مناسب باشد. تبحر تیم پزشکی در کاشت اصولی ریش بسیار تاثیر گذار و این مورد تنها به تجهیزات کاشت مو در کلینیک، محدود نمی شود.

کاشت ریش

چرا کلینیک آذین را برای کاشت مو انتخاب کنیم؟

در حال حاضر کلینیک های بسیاری خدمات کاشت مو را انجام می دهند اما این موارد می تواند شما را در انتخاب کلینیک آذین، مصمم تر کند:

مشاوره

ارائه مشاوره درست و صادقانه

ضمانت

کاشت مو بصورت کاملا تضمینی

متخصص خبره

بهره گیری از مجرب ترین تکنیسین ها و پزشکان متخصص

هزینه به صرفه

 هزینه مناسب کاشت مو

فالو آپ

فالوآپ کامل با مشاور اختصاصی و پاسخگو

خدمات رایگان

خدمات رایگان بعد از کاشت مانند کربوکسی و لحاظ کردن تخفیف برای سایر خدمات
_

پس از کاشت مو در کلینیک آذین، همراه همیشگی تان هستیم

با انتخاب کلینیک آذین برای خدمات کاشت مو می توانید مشاوره های همیشگی متخصصین ما را دریافت کنید. در کلینیک آذین عمل کاشت مو توسط تکنیسین های مجرب با حضور پزشک متخصص انجام می شود و پس از عمل با تایید پزشک از شرایط سلامتی تان، امکان ترخیص فراهم می شود.

پس از کاشت مو مشاوره کاملی درباره شستشو و تغذیه به بصورت اختصاصی به هر فرد و همراه ایشان ارائه می شود. کاشت مو، پایان ارتباط کلینیک آذین با مراجعه کننده نیست.  پس از کاشت می توانید به مدت 10 روز  به صورت مستقیم با مشاور در تماس بوده و سوالات خود در زمینه مراقبت از موهای کاشت شده را با وی در میان بگذارید.

در روز دوم و دهم بعد از کاشت مو که نیاز به شستشوست می توانید با ارسال فیلم و عکس به مشاور، نحوه شستشو را مرور کنید و روش درست را بیاموزید و یا در صورت تمایل به کلینیک مراجعه کنید.

 

_
با ما
درارتباط
باشید
_

مشاوره کاشت مو

در چه صورتی می توان از روش غیر جراحی(FIT) برای کاشت مو استفاده کرد؟

برای اینکه بتوانید از این روش کمک بگیرید باید بانک موی کافی داشته باشید. مراجعینی که موی خود را در نواحی گسترده ای از دست داده باشند، الزاما باید از روش های ترکیبی استفاده کنند.

چرا از موهای کل بدن برای پر کردن سر استفاده نمی شود؟

دلیل اولیه استفاده نکردن از بانک موی کل بدن، دردی ست که در هنگام برداشت اتفاق می افتد و امکان بی حسی در تک تک نقاط وجود ندارد. در مرحله دوم به دلیل تفاوت فاز رشد موها، خصوصا موهای سینه است که گاهی ممکن است پس از ریزش تا 6 ماه رشد نکنند.

پس از برداشت از بانک مو، مجدد در آن نواحی مو رشد می کند؟

برداشت مو به منزله برداشت فولیکول های موست. در صورت برداشت فولیکول، دیگر رشدی وجود نخواهد داشت. اما در صورتی که تکنیسین مجرب برداشت را انجام دهد بصورت پراکنده انجام می شود و در نهایت زیبایی فرد در نظر گرفته می شود.

اگر فردی فاقد بانک مو باشد الویت برداشت از کدام نواحی ست؟

در صورتی که پشت سر فاقد تراکم مورد نیاز باشد، از بانک موی زیر چانه تا گردن کمک گرفته می شود و در صورت نیاز بیشتر از بانک موی سینه کمک گرفته می شود.

امکان کاشت ابرو فقط برای تاج و یا دم ابرو وجود دارد؟

در صورتی که بخواهید تنها برای کاشت دم و یا تاج ابرو(نواحی کم تراکم) اقدام کنید، زیبایی ابرو را از دست می دهید. با تنظیم پراکندگی کاشت ابرو، می توان ابرویی یکدست و پر داشته باشید. به این صورت که در نواحی با تراکم بیشتر، موی کمتری و در نواحی خالی، موی بیشتری کاشت می شود.