کلینیک آذین

پیشرفته‌ترین تکنولوژی

تمام انواع پوست می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند و مختخصص قدرت دستگاه لیزر را با توجه به مو و نوع پوست شما تنظیم میکند. لیزر با طول موج های بلندتر برای انواع پوستهای تیره استفاده میشود، زیرا لیزر عمیق تر می شود و ملانین را در پوست دور می کند در مشاوره کلینیک پوست و زیبایی آذین از شما یک تست پچ گرفته میشود که اجازه می دهد تا ما نه فقط لیزر مناسب برای نوع پوست شما را انتخاب کنیم، بلکه دقیقا آن را برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن، با اطمینان از بالاترین ایمنی در تمام نقاطهای بدن، دقیقا کالیبره کنیم.

این مقاله را به صورت صوتی گوش دهید

0:00
0:00

دستگاه لیزر

ما برای لیزر موهای زائد، از دستگاه لیزر الکساندریت Nd: YAG استفاده میکنیم. برای راحتی بیشتر شما، انجام لیزر موهای زائد با الکساندرایت Nd: YAG همراه با سیستم خنک کنندهی پوست انجام میشود؛ حذف کامل موهای زائد را میتوان صرفنظر از کشسانی پوست و عمق فولیکولهای مو به دست آورد.دستگاهی ترکیبی که از قدرتمندترین منبع الکساندرایت (3 یا 5 هرتز یا توان 125 وات) و لیزر 70 واتی Nd: YAG استفاده میکند. این دستگاه انتخابی ایدهآل برای تمام کاربرانی است که تمایل به بهرهگیری از حداکثر عملکرد لیزر الکساندرایت در از بین بردن موهای زائد و درمان موثر بیماریهای عروقی با لیزر Nd: YAG را دارند.

دستگاه لیزر موهای زائد

نواحی لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد بسیار ایمن و مؤثر است و در هر جایی از بدن که موهای ناخواسته دارید میتوانید این کار را انجام دهید حتی در نقاط حساس بدن.

این روش در موهایی با رنگدانه تیره بیشتر موثر است زیرا لیزر موهای زائد به رنگدانه در موهای شما جذب می شود.

01.

صورت، گوش، فک

02.

گردن، شانه ها، پشت، سینه، شکم، دور سینه

03.

بازو، دست، انگشتان، شکم

04.

در نواحی باسن و بیکینی

05.

ران پاها، ساعد پا، انگشتان پا

انواع تایپ های پوست

تایپ های پوستی

نتیجه انواع رنگ مو در لیزر مو

بهترین نتایج

بهترین نتایج

نسبتا مناسب

نامناسب

نامناسب

مزایای لیزر موهای زائد

  کاهش رشد مو

  کاهش دائمی مو

  نرمی پوست

 آسیب رسانی کمتر به پوست

  عدم نیاز به اصلاح

  کاهش رشد بیش از حد مو

عوارض لیزر

هر عملی ممکن است عوارض خاص خودش را داشته باشد. سوختگی در اثر لیزر یکی از عوارض شایع به حساب می آید که عمدتا در افرادی که پیش زمینه دارند اتفاق می افتد. در صورتی که به تازگی آفتاب گرفته اید و یا سولاریم رفته اید حتما تکنسین لیزر را در جریان قرار دهید. انجام لیزر پس از این نوع از آسیب پوستی در بسیاری از موارد منجر به سوختگی می شود. برای اطلاع دقیق تر تعیین وقت لیزر به صورت رایگان با مشاورین ما در تماس باشید.

قبل و بعد از لیزر

قبل از لیزر

به منظور رسیدن به نتیجه ی مطلوب بهتر است از برخی نکات آگاه باشید.

حداقل از یک ماه قبل از نجام لیزر از اپیلاسیون , بند , موچین و سایر اقداماتی که مو را از ریشه می کنند استفاده نکنید. اساس کار لیزر از بین بردن فولیکول های مو است. با کندن موها به هر طریقی این فولیکول ها حذف شده و لیزر شما نتیجه ی قابل قبولی نخواهد داشت.

همچنین بد نیست بدانید که موها سیکل رشد دارند.به این معنی که هر زمانی تنها بخشی از موها در حال رشد هستند و برخی دیگر در حال استراحت. به همین دلیل برای از بین بردن کامل موها به تعداد جلسات متعددی نیاز دارید.

برای حضور در کلینیک و انجام لیزر توصیه می شود لباس راحت و گشاد بپوشید.

بعد از لیزر

بعد از انجام لیزر ممکن است پوست کمی ملتهب یا قرمز شود. به توصیه ی متخصصین و مشاورین میتوانید از کم های after sun , لوسیون های مخصوص سوختگی و یا لوسیون های معمولی استفاده کنید.

پس از انجام لیزر در معرض آفتاب قرار نگیرید. درصورتی که محل انجام لیزر صورتتان بوده است, حتما از ضد آفتاب برای جلوگیری از یجاد لک استفاده نمایید.

در طول درمان از اپیلاسیون , بند , وکس و … استفاده نکنید.

 

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

بسته به نوع دستگاه , رنگ پوست و موی شما تعداد جلسات ممکن است کمی متغیر باشند اما به طور کلی دوره ی درمان با لیزر به 6 تا 8 جلسه نیاز دارد. طی این جلسات با تنظیم مناسب درجات دستگاه متناسب با ضخامت مو و رنگ پوست و موی فرد نتیجه ی مورد نظر حاصل خواهد شد.

دریافت مشاوره

مشاوره خود را بشنوید

0:00
0:00

و یا درخواست خود را ثبت کنیدلیزر مو

لیزر مونادلیزر مونالیزا در مشهدلیزر مونالیزا نی نی سایتلیزر موهای بیکینیلیزر موهای زائدلیزر موهای زائد آقایانلیزر موهای زائد بیمارستان رازیلیزر موهای زائد خانگیلیزر موهای زائد در بارداریلیزر موهای زائد درد داردلیزر موهای زائد زیر بغللیزر موهای زائد قیمتلیزر موهای زائد مشهدلیزر موهای زائد نی نی سایتلیزر موهای سفیدلیزر موهای کرکیلیزر موهای کرکی صورتلیزر موهای واژنلیزر موی زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *