لابیاپلاستی عمل زیبایی واژن

خدمات زیبایی زنان

لابیاپلاستی 

دستگاه تناسلی خارجی شامل لب های بزرگ و لب های کوچک است که ورودی واژن را می پوشاند.گاها لب های کوچک کمی طولانی تر بوده و از بین لب های بزرگ قابل رویت هستند.لابیاپلاستی در واقع اصلاح و کوچک کردن لب های کوچک واژن به منظور رسیدن به به ظاهری زیباتر و دلخواه مراجعه کننده است. همچنین این عمل در بسیاری موارد جنبه ی درمانی دارد. تفاوت ظاهری آلت تناسلی در افراد مختلف امری طبیعی است و نگران کننده نیست. با این حال انجام عمل لابیاپلاستی در چند دهه اخیر شیوع بیشتری پیدا کرده است. انجام عمل لابیاپلاستی بیشتر از اینکه جنبه درمانی داشته باشد , عمل زیبایی محسوب می شود.  

خدمات زیبایی زنان

علل درمانی لابیاپلاستی 

بسته به طول لبیای مینور ممکن است لبیا در حین رابطه جنسی حالت سائیدگی پیداکرده و ایجاد درد کنند و یا در برخی افراد به هنگام انجام فعالیت های فیزیکی زیاد یا پوشیدن لباس زیر تنگ دچار التهاب شده و احساس ناراحتی در فرد ایجاد کنند.  

وجود بدخیمی های پوستی در ناحیه لبیا نیز یکی از دلایل درمانی لبیاپلاستی به حساب می آید. 

نحوه ی انجام عمل لابیاپلاستی 

لابیاپلاستی یک عمل سرپایی محسوب می شود به این معنی که برای انجام این عمل نیاز به بستری در بیمارستان وجود ندارد و این عمل در کلینیک زیبایی انجام می شود. در این عمل پس از استفاده از بی حسی موضعی قسمت پوستی و بلند لبیای مینور به کمک تیغ جراحی برداشته شده و زخم ایجاد شده با نخ بخیه قابل جذب بخیه زده می شود. در روش دیگر از لیزر برای بریدن بخش اضافی لبیا استفاده می شود. در این روش از بخیه استفاده نمی شود و بر خلاف روش قبلی درد , تورم و خونریزی وجود ندارد.  

عمل لابیاپلاستی در کلینیک آذین چگونه انجام می شود ؟ 

عمل لابیاپلاستی در کلینیک آذین با استفاده از دستگاه لیزر مونالیزاتاچ انجام میگیرد که در مقایسه با روش های جراحی قدیمی فاقد درد , خونریزی و جای زخم و بخیه است. برای اطلاع از هزینه ی عمل و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید. 

دستگاه لیزرمونالیزاتاچ 

دستگاه لیزرمونالیزاتاچ یکی از بی نظیرترین و قدرتمندترین ابداعات پزشکی در عرصه زنان می باشد. این تکنولوژی به دلیل نتایج شگفت انگیزی که در روشن سازی واژن , لابیاپلاستی, تنگ کردن واژن , درمان اختلالات یائسگی , جوانسازی واژن و … دارد توانسته جایگزین روش های قدیمی شود.
لیزرمونالیزاتاچ با استتفاده از لیزری که به Co2  معروف است قادر است بسیاری از بیماری های زنان را درمان کند و حتی مشکلاتی را که نیاز به مصرف دوره های درمانی دارویی طولانی داشته اند را تنها در چند جلسه برطرف سازد.این دستگاه مجهز به هدپیس های مختلفی است. با تعویض این هندپیس ها اعمال تغییراتی در فرکانس و تنظیمات دستگاه میتوان عملکرد دستگاه را برای موارد مختلف تغییر داد.  

قبل از انجام لابیاپلاستی 

بهتر است قبل از انجام عمل آمادگی های لازم را کسب کنید.  

در صورت وجود بیماری زمینه ای یا مصرف داروی خاص حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید. 

از مصرف االکل , سیگار , آسپرین , وارفارین و سایر داروهای ضد انعقاد حداقل از سه روز قبل از عمل خودداری کنید. 

برای حضور در کلینیک حتما لباس راحت و گشاد بپوشید.  

بعد از عمل لابیاپلاستی 

پس از انجام عمل لابیاپلاستی به دلیل وجود احتمالی تورم و درد بهتر است لباس های راحت و گشاد بپوشید. 

داروها و کرم های تجویز شده توسط پزشک را به موقع استفاده کنید. 

تمیز نگه داشتن محل و در صورت نیاز مصرف کرم های موضعی آنتی بیوتیک امری ضروری است. 

برای کاهش درد از نشستن در آب گرم یا محلول نرمال سالین استفاده کنید. 

ناحیه را تمیز و خشک نگه دارید. 

برای کاهش تورم در روزهای اول از کمپرس سرد به صورت 20 دقیقه کمپرس و 20 دقیقه استراحت استفاده نمایید. 

4 تا 6 هفته از تامپون استفاده نکنید. 

4 تا 6 هفته رابطه جنسی نداشته باشید.
4 تا 6 هفته فعالیت فیزیکی سنگین نداشته باشید. 

مزایای لابیاپلاستی 

لابیاپلاستی بیشتر یک جراحی زیبایی به حساب می آید. بسیاری از زنان با لبیای مینور و ماژور بزرگ متولد می شوند. یا ممکن است پس از بلوغ و تغییرات آناتومیک از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراضی باشند.همچنین بدلیل این نارضایتی اختلالاتی در عملکرد جنسی افراد گزارش شده است. انجام این عمل علاوه بر رفع برخی مشکلات ذکر شده که جنبه درمانی دارد , با ایجاد حس رضایت در فرد نسبت به ظاهر خود منجر به افزایش اعتماد به نفس و بهبود روابط زناشویی خواهد شد. 

عوارض لابیاپلاستی 

شاید این جراحی را ساده تصور کنید ما انجام لابیاپلاستی توسط فرد ناشی تبعات جبران ناپذیری را در پی دارد. بنابراین قبل از مراجعه به کلینیک از نحوه ی کار و مهارت فرد ارائه دهنده خدمت اطمینان حاصل کنید. 

درد شدید , ترشح چرک , بوی بد , تب و خونریزی میتوانند نشان دهنده بروز عفونت باشند. این مشکل در صورت عدم رعایت بهداشت فردی , انجام عمل در محیط غیر استریل و یا مصرف نکردن صحیح داروهای نسخه شده توسط پزشک اتفاق می افتد. 

سوالات متداول 

آیا جای بخیه بعد از عمل لابیاپلاستی باقی می ماند؟ 

با توجه به اینکه این عمل در کلینیک آذین توسط لیزر مونالیزاتاچ انجام می شود, هیچ گونه برشی ایجاد نشده و نیاز به استفاده از بخیه وجود نخواهد داشت. در نتیجه علامتی از آن نیز بر جای نمیماند. 

چرا واژنم متورم است ؟ 

بعد از عمل لابیاپلاستی حداقل دو هفته طول می کشد تا ظاهر ناحیه تناسلی به حالت طبیعی باز گردد. نگران نباشید. بعد از حدود 15 روز این تورم از بین رفته و عدم تقارنی که مشاهده می کنید بهبود پیدا می کند. 

 

آیا داشتن درد بعد از لابیاپلاستی طبیعی است ؟ 

به علت وجود تورم اندک این ناحیه نسبت به قبل حساس تر شده و در اثر برخورد با لباس ممکن است احساس ناراحتی ایجاد کند. تا بهبودی کامل سعی کنید از لباس های راحت و گشاد استفاده کنید. 

 

تا چه زمانی بعد از انجام لابیاپلاستی نباید رابطه جنسی داشته باشم ؟ 

تا بسته شدن کامل زخم ها و ترمیم واژن اجازه داشتن رابطه جنسی را ندارید. این زمان چیزی حدود 4 تا 6 هفته است. 

 

آیا لابیاپلاستی در مقاربت تاثیر منفی دارد ؟ 

حین عمل لابیاپلاستی ممکن است پزشک صلاح بداند تا ناحیه کلیتوریس را اندکی اصلاح کند. این اقدام برای افرادی که طی رابطه جنسی دیر به ارگاسم میرسند تاثیرگذار بوده و کمک کننده است. پس خیر , لابیاپلاستی علاوه بر اینکه عمل زیبایی محسوب می شود جنبه درمانی نیز دارد و به بهبود عملکرد جنسی کمک می کند. 

 

دریافت مشاورهزنان

تجربه عمل لابیاپلاستیزیبایی واژن بدون جراحیعکس های عمل لابیاپلاستیعوارض عمل لابیاپلاستی چیستفیلم عمل لابیاپلاستیفیلم عمل لابیاپلاستی در خارجلابیاپلاستی اینستالابیاپلاستی با آر افلابیاپلاستی با لیزرلابیاپلاستی با لیزر نی نی سایتلابیاپلاستی چیستلابیاپلاستی نی نی سایتلابیاپلاستی هزینهمونالیزاتاچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *